Уроки безпеки

Дотримуємося правил поведінки взимку!



Мультфільм для дітей про те, як потрібно економити воду вдома. 



















Про мед: їмо і лікуємося правильно


Лікувальні властивості меду, вплив його на здоров’я, особливості зберігання продукту.
Поради щодо зберігання меду



Зберігати мед найкраще за температури 10–12ºС у сухому приміщенні з хорошою провітрюваністю, але без доступу світла. Адже під дією сонячного проміння білки меду окислюються, він темніє і розшаровується.
Не зберігайте мед у відкритому посуді, так він втрачає свій неповторний аромат. Не варто також зберігати мед поруч з овочами та продуктами, що мають сильний запах – мед має властивість поглинати такі запахи.
Про користь меду. Цікаве про мед

Як правильно лікуватися медом?

Як правильно лікуватися медом? Відповідь на це запитання для багатьох очевидна: «Пити гарячий чай із цим солодким дарунком бджіл». Міркування це невірне. Адже мед втрачає свої лікувальні властивості при нагріванні вище 40 градусів. Тому чай із медом солодкий і пахучий, але не цілющий.
Щоб одержати якнайбільшу користь від цього продукту, його потрібно їсти правильно.
Для одного прийому необхідно брати не більше однієї столової ложки меду(!) і розсмоктувати його невеличкими порціями, як цукерку. Це потрібно для того, щоб мед максимально засвоївся слизовою рота і гортані. Після цього не раніше ніж через 15-20 хвилин (а то і більше) потрібно випити чашечку гарячого чаю. Краще, якщо це буде квітковий чай, наприклад, з рум’янку.
Найкращими для лікування простудних захворювань вважаються весняний (травневий) мед і липовий мед. Гречаний мед допоможе при недокрів’ї, хворобах серця і судин. Акацієвий мед – хороший засіб для зміцнення імунітету.
12.02.2018
Тема. Правила користування газовою плитою. Ознаки витоку газу. Порядок дій при витоку газу.
С.92-95− прочитати, дати відповіді на запитання.
05.02.2018
Тема. Пожежна безпека. Правила користування обігрівальними приладами.
С.86-91− прочитати, дати відповіді на запитання.
С.38-43-виконати завдання в зошиті.




















З історії світлофора


Чому світлофор назвали світлофором? З історії світлофора.
З історії світлофора. Чому світлофор назвали світлофором?



Назва «світлофор» походить від двох слів: від зрозумілого нам слова «світло» і грецького «форос», що в перекладі означає «несе». Тобто в перекладі на «світлофор» – це той, що несе світло.
З історії світлофора

Це цікаво! Про прародичів світлофора

Прародичами світлофорів були звичайні прапорці, що їх використовували залізничники, коли керували рухом поїздів. Таких прапорців було… Ану, здогадалися скільки? Так, три:
– прапорець червоного кольору забороняв рух поїзда,
– жовтий – закликав бути уважним і обережним,
– зелений прапорець дозволяв вільно їхати.
Перші світлофори також мали три кольори. Появилися вони на початку ХХ століття, але від сучасних світлофорів значно відрізнялися. Це були великі дошки, пофарбовані у три кольори. По їхній поверхні з одного кольору на інший переповзала велика стрілка, вказуючи, який саме колір слід брати до уваги на даній дорозі в даний момент часу. Таку стрілку важко було розгледіти здалеку, а тому водії часто помилялися, не розуміючи, на який колір вона вказує.
На сучасних світлофорах вогні спалахують по черзі: червоний – жовтий – зелений – жовтий – червоний і т. д. Тому сплутати їх можна хіба що навмисне.



13.10.2017















Немає коментарів:

Дописати коментар

29.12 27.10.23 07.06 01.06 Любі діти! 9 травня - День Європи Перегляньте відеоролик " Мої європейські цінності" Любі діти! Це дуже...